GreenPee - An innovative Physical Education model for sustainable personal and environmental health

22320236

Barnaki Bernadett, barnaki.bernadett@pte.hu
Dr. Váczi Márk, vaczi@gamma.ttk.pte.hu
University of Pécs (HU)

Catholic University in Ruzomberok (SK), Charles University (CZ), University of Physical Education in Krakow (PL)

A GreenPE egy innovatív testnevelési (PE) tanterv környezeti és egészségügyi fenntarthatóságra gyakorolt hatását fogja megteremteni, létrehozni és validálni. A szakértők alacsony energiaköltségű szabadtéri testmozgást biztosítanak az általános egyetemi hallgatói populáció számára, hogy megcélozzák a mentális és fizikai fittséget, valamint az egészségmagatartást, amelyről mennyiségi és minőségi kísérleti adatokat gyűjtenek.

Visegrádi Alap