OEMONOM – Open access Educationa Materials On Naturally Occurring Molecules sources, biological activity and use

2020-1-CZ01-KA203-078218-P3

Dr. Kiefer Éva, eva.kiefer@aok.pte.hu, Sólyom Tamás, tamas.solyom@aok.pte.hu
Dr. Horváth Györgyi, gyorgyi.horvath@aok.pte.hu
Univerzita Karlova (CZ)

Univerzita Komenskeho v Bratislavae (SK), Univerza V Ljubljani (SI), Universidade do Porto (PT), Christian-Albrechts-Universität zu Kiel (DE), Universita di Bologna (IT), Université de Lorraine (FR), University of Pecs (HU)

Az OEMONOM projekt célja közérthető, ingyenes és könnyen hozzáférhető tananyagok készítése szakemberek, a biomedicina tudományok hallgatói és laikus számára a természetes-eredetű anyagok egészségre gyakorolt hatásaival kapcsolatban.
A tananyagok különböző területek szakértőinek (farmakológusok, gyógynövényszakértők, toxikológusok, mikrobiológusok, analitikus vegyészek és E-learning szakértők) együttműködésével készülnek.