VSLLN4YOU

Balázs Borkovits, borkovits.balazs@pte.hu
Kancellária / Pályázat- és Projektmenedzsment Igazgatóság
Vezető partner
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (University of Information Technology and Management)
Pécsi Tudományegyetem
Czech University of Life Sciences Prague (Česká zemědělská univerzita v Praze), Czech Republic
Comenius University in Bratislava, Slovakia

A VSLLN4YOU projekt célja egy Living Labs (LL, Élő Labor) hálózat létrehozása, amely lehetővé teszi a visegrádi egyetemek és régió számára releváns innovatív és fenntartható megoldások közös fejlesztését és tesztelését magán-, állami és civil partnerekkel együttműködve. Fenntarthatósági projektek, zöld megoldások kidolgozása során a LL-ek bevonják a közös munkába a saját környezetükben szerzett tapasztalatokkal rendelkező hallgatókat, és felkészítik őket arra, hogy személyes és szakmai életükben a változás előmozdítói legyenek. A pályázat a LL-ek, workshopok, képzési anyagok és konferenciák révén lát el tudástranszfer feladatokat.

Visegrádi Alap
Living Labs Activator Workshop for Students VSLL4YOU project (Visegrad Fund)