E4A - Erasmus for All

Erasmus for All

Barnaki Bernadett, barnaki.bernadett@pte.hu
Prof. Dr. Tarrósy István, tarrosy.istvan@pte.hu
Universidade do Porto (PT)

Università degli Studi di Roma "La Sapienza"(IT), The Provost, Fellows, Foundation Scholars, and other members of Board, of the College of the Holy and Undivided Trinity of Queen Elizabeth near Dublin (IE), Université de Versailles Saint-Quentin-en-Yvelines (FR), European Students' Union (BE), European University Foundation-Campus Europae (LU), Conférence des présidents d'université (FR), University of Pecs (HU)

Az E4A projekt a felsőoktatási hallgatók ERASMUS mobilitási programokban való alacsony szintű részvételével foglalkozik, ezt elemzi, majd egy gazdaságilag életképesebb ösztöndíjrendszerre tesz javaslatot.
A projekt célja, hogy népszerűsítse az Erasmust. Ugyan a program a legsikeresebb mobilitási program a világon, mégis úgy tűnik nincs teljes mértékben kihasználva a lehetőség. Ennek érdekében a partnerek különböző kampányok létrehozásával és azok eredményének kielemzésével foglalkoznak.