MOSMEN - Development of the Master level of Sports Management with special emphasis on the field of Sports Economics

2020-1-PL01-KA203-081993

Tóth Enikő, toth.eniko@pte.hu
Dr. Paár Dávid, david.paar@etk.pte.hu
265 903 EUR
98 407 EUR
Panstwowa Szkoła Wyzsza im. Papieza Jana Pawla II w Bialej Podlaskiej (PL)

University of Novi Sad (CS), University of Pecs (HU)

A projekt fő eredménye három egyetem együttműködése egy átfogó sportmenedzseri képzés létrehozására. A vállalt feladatok: a sportmenedzser-képzés tananyagának kidolgozása, az e-learning anyagok készítése (IO 1-6), a tanárok képzése (IO 8) és az e-learning platform létrehozása (IO 7). A tananyagok szöveges formátumú elkészítése után videós és grafikus bemutató anyagok készülnek a felhasználási kör bővítésére. Az írásos tananyagok tantermi feldolgozását segítő prezentációs anyagokat is kidolgozásra kerülnek, amelyek nyomtatható formában felhasználhatók az órákon. Ezen túlmenően a megalkotott e-learning platform lehetőségei a 21. század tanítás módszertani alapelvei és a tapasztalati oktatás alapján készülnek. Ily módon tesztekkel és kérdésekkel ellenőrzik az ismeretek internalizálását, egyéni és csoportos távmunka-feladatokat, versenyeket tartalmaznak. Valamint csoportos fórumok biztosítják az oktatók és hallgatók közötti interaktív távoktatást.