COHRICE - Challenges of human reproductive medicine in a changing Europe: an innovative professional curriculum for graduate medical education

2021-1-HU01-KA220-HED-000027613

Béres Márton; beres.marton@pte.hu
Prof. Dr. Kovács L. Gábor; kovacs.l.gabor@pte.hu

Medizinische Universität Wien (AT), Universitatea de Medicina, Farmacie, Stinte si Tehnologie, George Emil Palade din Tirgu Mures (RO)

A projekt keretében a következő eredményeket kell kidolgozni:
A Pécsi Tudományegyetem által koordinált, a humán reprodukciós orvostudomány kihívásairól szóló felsőfokú tananyag a változó Európában. Felsőfokú tananyag rezidens orvosok számára a reprodukciós orvostudomány releváns kihívásairól a változó Európában szülész-nőgyógyász rezidensek számára a Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány- és Technológiai Egyetem által koordinált George Emil Palade Egyetem koordinálásával. Tanári útmutató a Bécsi Orvostudományi Egyetem által koordinált e-learning kurzusok alkalmazásának megkönnyítésére. E-learning platform a Pécsi Tudományegyetem által koordinált felsőfokú és felsőfokú e-learning tanfolyamok számára.