Ajánlattételi felhívás a Tamped (HUHR/1901/4.1.2/0031 ) projekt keretében

A Tamped (HUHR/1901/4.1.2/0031) horvát-magyar projekt keretében kézikönyv összeállítását vállalta a PTE, amelyben az érintett szakamberek ismertetnék a tehetségazonosítás és tehetséggondozási foglalkozások módszertani kérdéseit. A kézikönyv célja, hogy szakmai támogatást nyújtson más iskoláknak tehetséggondozási programjuk kidolgozása, megvalósítása során.

Emellett e-book szerkesztését is vállalta a PTE, amelyben a projekt során a gyakorló iskolákban megvalósított tehetségfelmérési és gondozási munkát mutatnánk be, összhangban a projekt workshopjain ismertetett tatalommal.

A két anyagot a PTE gyakorló iskoláinak tanárai állítják össze magyar nyelven, de a pályázatban a horvát verzió elkészítése is a feladatunk.

Szeretnénk ezért ajánlatot kérni a dokumentumok magyarról horvátra fordítása kapcsán, amelynek terjedelme várhatóan összesen 50 A4-es oldal lesz. A feladat ellátására 06.15 – 07.31 között kerülne sor.